FLANDERS CLUB

Pro ty, kteří mají zájem o zasílání informací o nejdůležitějších událostech a zajímavých nabídkách z Flander.

Kontakt

 

Flanderská turistická informační kancelář je v České republice provozována od roku 1998 cestovní kanceláří Dutch Masters, specializovanou výhradně na Holandsko a belgické Flandry. Do roku 2009 jsme byli podporováni Toerisme Vlaanderen (národní centrálou cestovního ruchu belgických Flander) a od roku 2010 pracujeme bohužel bez jakékoliv podpory a výhradně ze zdrojů cestovní kanceláře Dutch Masters.

V roce 1993 jsme si totiž jako vznikající malá cestovní kancelář specializovaná výhradně na Holandsko a belgické Flandry dali za úkol nejen nabízet služby v obou zemích, ale také motivovat české turisty k jejich návštěvě a zároveň jim poskytovat, v rámci svých možností, i turistické informace.

Nyní, na přelomu let 2009 a 2010, jsme se rozhodli, že sice nadále budeme spolupracovat v omezené míře s médii, budeme tvořit tyto internetové stránky o Flandrech a vydávat (byť výhradně v elektronické formě) motivační a informační brožuru Flandry, nebudeme však z časových důvodů schopni zodpovídat vaše dotazy.

Pokud byste však přesto potřebovali pomoci, rádi vám naše znalosti a informace, byť placenou formou, nabídneme v rámci služeb cestovní kanceláře Dutch Masters.

Nemáme a neposkytujeme však žádné informace o belgických cestovních kancelářích specializovaných na Českou republiku a také nemáme zájem o nabídky ubytování v České republice.

Děkujeme za pochopení
Daniël Hagen, ředitel

 
 
 
 
© Flanderská turistická informační kancelář & Dutch Masters 2011